Call: 0123456789 | Email: info@example.com

Jak napisać dobre CV, czyli wyróżnij się z tłumu


Szukasz informacji jak napisać dobre CV? Czy wiesz, że każdy pracodawca otrzymuje na jeden wakat średnio 50 zgłoszeń? Jak więc stworzyć dobre CV, by wyróżnić się z tłumu?

Pomóż wyróżnić się aplikacji

Podstawowym krokiem do wyróżnienia jest dostosowanie naszego curriculum vitae dla danego pracodawcy. Zasada „Jedno CV dla wszystkich” nie działa. Innymi słowy, zmień część swojego CV przed wysłaniem go do konkretnego pracodawcy.


Utwórz dobre CV za pomocą naszego skryptu – Generator CV

 

Jest to niezbędne, aby uniknąć zagubienia się w tłumie, zwłaszcza, że rekruterzy poświęcają na jednego kandydata na stanowisko nie więcej niż kilka sekund. Dostosowanie CV dla potrzeb pracodawcy daje natychmiastowe efekty.

 

Według niektórych, pracodawca lub rekruter spędza średnio siedem sekund na każdym CV. Twoje CV lub list motywacyjny muszą zostać zauważone przez pracodawcę właśnie w ciągu tych siedmiu sekund. Curriculum Vitae, które jest zbyt uogólnione na pewno zostanie odrzucone.

 

Stwórz Dobre CV w 5 minut – Klikając tutaj

 

Aby tego uniknąć, dostosuj CV do firmy, w której chcesz się zatrudnić oraz upewnij się, że rekruter szybko znajdzie to, co chcesz mu pokazać

Jak napisać dobre CV, czyli dostosowywanie curriculum vitae do potrzeb pracodawcy:

1.Użyj konkretnych terminów. Jeśli do pracy wymaga się konkretnych umiejętności, takich jak znajomość MS Word, MS Excel i MS Powerpoint, nie wystarczy napisać znajomość MS Office.

2.Czytaj uważnie informacje dotyczące stanowiska pracy, np. jeśli poszukiwana jest chemiczna asystentka laboratoryjna, a w Twoim CV znajduje się jedynie informacja asystentka laboratoryjna, może to mieć wpływ na odbiór CV.

3.Dołącz list motywacyjny. Jeśli nie wiesz, jak go napisać, przeczytaj koniecznie ten artykuł.

4.Zastosuj się do porad zawartych w artykule jak wysłać cv mailem. 
.

Na rynku pracy panuje dziś dużą konkurencja, więc zacznij od dostosowania swojego CV do potrzeb firmy i zrób krok do objęcia wymarzonej posady.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *